Série(10) / Epizody(90)
-
Baron (2000) - 5 epizod
-
Advokat (2000) - 10 epizod
-
Krach Antibiotika (2001) - 8 epizod
-
Arestant (2003) - 7 epizod
-
Oper (2003) - 5 epizod
-
Žurnalist (2003) - 7 epizod
-
Pěreděl (2005) - 12 epizod
-
Terminal (2006) - 12 epizod
-
Gollandskij Passaž (2006) - 12 epizod
-
Rasplata (2007) - 12 epizod
Obsahy(1)
Jde o rozsáhlý akční seriál ruské výroby líčící velice přitažlivou, poutavou formou boj mnoha lidí s kriminálníkem Viktorem Antibiotikem. Tato gangsterská sága sleduje krok za krokem zprvu osud právníka Sergeje a jeho spolužáků z fakulty - krásné Káti a Olega, jejich postupnou spolupráci s ruskou mafií (v díle Advokát), v pokračování Baron krádež vzácných obrazů, novináře a vyšetřovatele Andreje, v díle Krach Antibiotika dopadení organizátora mnoha účelových vražd nevhodných lidí, v díle Arestant, Oper a Žurnalist věznění novináře Andreje na Urale a útěk Antibiotika z vězení... (ČSFD)
(více)Hrají
Vladimir Selezňov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Samochina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Blok
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Farca (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexej Osipov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kremeň (2012) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Vlad Furman
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Konstantin Šelestun
Sovětský svaz
Alexandr Sajutalin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Sergej Lysov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Ševčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Chvošňanskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Mark Gavrilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Jurij Ovsjanko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Lidija Dorotěnko
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dmitrij Barkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)