Malá mořská víla

• USA The Little Mermaid (více)

Malá mořská víla je oblíbený příběh Ariel, překrásné a zvídavé mladé mořské víly toužící po dobrodružství. Nejmladší a zároveň nejsvéhlavější z dcer krále oceánů Tritona touží poznat svět na souši, a tak vyplouvá na hladinu. Při jedné z takových výprav se zamiluje do šarmantního prince Erika. Přestože mají mořské víly zapovězeno stýkat se s lidmi, Ariel se rozhodne poslechnout své srdce. Uzavře dohodu se záludnou mořskou čarodějnicí Uršulou, která jí umožní poznat život na souši, ale přitom tajně usiluje o Arielin život, jakož i královskou korunu jejího otce. (Falcon)

Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ale on nesoudí dle vzhledu kuchařku v restauraci. On soudí herečku, která je za to předvádění se na plátně (vzhled) placená. To je dost velký rozdíl.

Sepp37

Sepp37 (hodnocení, recenze)

Všetci ste mimo, vrátane Disney. Podľa Hansovho originálu má Malá Morská Víla 15 rokov a je po prvý krát pustená na súš. Tam uvidí princa do ktorého sa zamiluje atď. Takže Ariela by mala byť v prvých scénach biela ako stena a následne spálená - červená od slnka ako rajčina.

na příspěvěk reagoval VikkyASH

jim_clark65

Pokuď je Adonis, tak může soudit ostatní dle vzhledu. Jen mi příjde laciné, že někdo soudí někoho dle vzhledu, když přitom může mít třeba na rukách dlouhé malíčky o dva millimetry. Tak co je to potom za člověka, co žije mezi námi ? MY TADY NECHCE LIDI, S DLOUHÝMI MALÍČKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, jim_clark65

Ydrosten

Ydrosten (hodnocení, recenze)

U Aquamana jsem měl podivný pocit že ten svět nedává moc smysl (vytvoření bublin při hovorech a divný "filtr" nebo jak to nazvat) a že prostě nemůže fungovat a vypadá ne úplně uvěřitelně.

Tady mám u pár scének pocit že v tom moři vážně jsou.

Co se týká obsazení, můžu mít problém s tím že to vypadá, že ONA je tam v podstatě jediná černoška, soudím jak z ukázky, tak těch pár fotek (a táta je bílej ..... )

Je mi to jedno. Debilům prdne cévka v palici a bude klid.

Po takové ukázce si jeden říká že tohle asi na noutbůku fungovat nebude. Takže děti a kino.

U Krásky a zvířete, jsem měl strach jak to bude zprasený (a jak jsem rád že to bylo krásně udělané), tady u mořské víly jsem už klidnější a jsem zvědavý, a moje vyložená panika z oznámení mého nejmilovanějšího Lilo a stitch se taky už klidní a začínám věřit.

Jediná obava v mém případě je z písniček. Ale kategorie "muzikál" u toho chybí, tak snad jich tam nebude 30

jim_clark65 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Píšeš o súdení podľa vzhľadu (aké je to zlé) ale podľa teba, ak by Film2 bol zosobnený "Adonis" tak ho to, akože "oprávňuje" aby mohol súdiť ostatných? Aj tak si štylizoval prvú odpoveď na jeho príspevok, ak je škaredý - tak mu napíšeš, že si nemá otvárať ústa a ak je pekný - tak mu napíšeš, že na základe krásy sa nemá súdiť, to je pekný dvojitý meter. :)

Súdiť by sa tak nemalo, ale poznamenať, že má naozaj neobvyklú tvár je normálne, zase si nenahovárajme, že vyzerá úplne normálne. A ak by som ju naozaj chcel súdiť, tak to nebude iba podľa tváre ale hlavne podľa toho, že sa rada rozhodla hrať "race-swappnutú" postavu v Disney filme, ktorý má zjavne nejakú agendu (ako väčšina ich filmov v poslednom čase), a ešte robí promo, ako je super, že bude hrať Ariel práve ona, lebo deti podobné jej musia vidieť len farbu pleti, ako dôležitú vec a nie charakter danej postavy, takže suma sumárum Bailey má divnú tvár a ešte je aj hlúpa, pretože podporuje túto divnú agendu stupidneho "race-swapping".

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

cyphercz

Je ti ale jasné, že morské panny neexistujú inde, než v legendách a rozprávkach? A že teda baviť sa o tom, ako nesmú vyzerať je dosť mimo. Môžeme sa baviť o tom, že nikdy, v žiadnom vyobrazení či popise nebola tmavá (nebola?), ale UV žiarenie si prosím niekam strč...

cyphercz (hodnocení, recenze)

achjo, kdy už tu konečně pochopíte tu základní premisu, že mořská panna nemůže mít tmavou kůži a musí být bílá jako stěna čistě kvůli faktu jak málo slunečního svitu a UV záření pronikne pod hladinu moře... čili tato současná protagonistka dává asi tolik smyslu jako kdyby nějaký blonďatý Švéd hrál rodilého příslušníka afrického kmene Zulu a my všichni bychom měli mlčet a dělat, že to je normální a smysl dávající... není, drazí woke retardi, není:)

na příspěvěk reagoval mm13, VikkyASH

jim_clark65

Pokuď Film2 nevypadá jako top ten model, po kterém ženský střílejí svoje kahotky a muži zase svoje propocený tílka, tak jeho "kritiku" fakt teda neberu. Podobní pánáčkové, odorují všude ty Slovanské tradice, jako žena je žena a bla, bla, bla, ale pak jdou na Freevideo a mastí to tam nad lesbickým squirtem, ve kterém si to Černoška rozdává s bílou Britkou a sou u toho jako fakt spokojení.

na příspěvěk reagoval jim_clark65

jim_clark65 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ale no :D , Bailey má objektívne zvláštnu a neortodoxnú tvár, takže sa nečuduj, ak bude takýchto komentárov plno, a to nielen tu, ale videl som to spomínané pomaly všade. Bailey mi príde, ako taká "farebná verzia" Anny Taylor-Joy :D obe majú veľmi divnú, až by som povedal nekonvenčnú tvár, najmä ATJ vyzerá, ako ženská verzia Sida z Doby ľadovej, nech ju ktokoľvek a akokoľvek "simpuje" - ATJ nemá objektívne peknú tvár.

Film2

Film2 (hodnocení, recenze)

Černoška mi nevadí, ale mohli vybrať aspoň sympatickú, táto vyzerá skôr ako morská príšera a nie morská víla

mariannda

mariannda (hodnocení, recenze)

Ach jo,nic proti multikulturne obsazeným filmům,ale proč nejsou ti herci aspoň hezcí 🥴tato Ariel té kreslené nesahá ani co by se pod šupinu vešlo 🤷🏼‍♀️Pro mě je vyloženě škaredá 🤷🏼‍♀️

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lidi : Ona je černá, to je znevážení památky Hanse Christiana Andersena !!!!!!!!!!!!!!! Musíme zastavit tohle šílenství, lidé bděte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti samí lidé : Pak jdou a zníčí sochu od Edvarda Eriksena, také známou jako Malou mořskou vílu. https://pbs.twimg.com/media/FqNOHUoWwAA61Nx?format=jpg&name=medium a nebo velebí to zneuctění, protože sou to naši lidi, flastenci, poslední obrana před migrací atd, atd, atd.

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

cyphercz

Pretože je zábava sledovať, ako sa homofóbovia a ostatní mozgoví zdvihači pomyselných mentálnych činiek hryžú do riti kvôli obyčajnému hlúpemu filmu.

na příspěvěk reagoval cyphercz

cyphercz (hodnocení, recenze)

prečo toliko slovákov sleduje diskuziu o malej morskej pusipajtáške? To je nejaký národný fetiš lebo čo?

na příspěvěk reagoval Ingtar2

Ingtar2

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Fowlee

Pri pohľade na to čo tu píšeš musí byť každý slovák zahanbený za svoju štátnu príslušnosť...

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

Krásné Vánoce a PF 2023