Reklama

Reklama

Un beau matin

  • USA One Fine Morning (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Sandra (Léa Seydoux) tráví dny prací překladatelky na volné noze, je pečlivou svobodnou matkou své osmileté dcery (Camille Leban Martins) a stará se o svého otce (Pascal Greggory), profesora filozofie na penzi, který kvůli neurodegenerativnímu onemocnění pomalu ztrácí zrak, paměť a soběstačnost. Ve všem, co dělá, je Sandra bystrá, trpělivá, energická – a naprosto vyčerpaná. Navzdory své kráse a charismatu se nemůže zbavit pocitu, že její milostný život je už za ní. Až dokud nenarazí na svého starého přítele Clémenta (Melvil Poupaud), odborníka na kosmochemii, se synem, kterého zbožňuje, a manželstvím, o němž se obává, že možná ztrácí jiskru. Sandra a Clément se stanou milenci. Jejich společné chvíle se zdají být blažené a bezstarostné, přestože všechny ostatní aspekty jejich vztahu se zdají být frustrujícím způsobem komplikované a naplněné bolestí srdce. (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (2)

TOMEK17 

všechny recenze uživatele

9/10. Chci popsat tento film jako získání velkého objetí od nejdůležitější osoby ve vašem životě, od té, kterou jste dlouho neviděli. Je tam takové teplo smíšené s touhou. Tento film je sérií přílivů a odlivů. Veselé i smutné - vše zabalené v krásném balíčku. Nakouknete do Sandřina života, chodíte s ní na procházky po Paříži, sledujete, jak se trápí o stav svého táty, a necháte ji najít útěchu v náručí ženatého muže. Emoce žijí v každém snímku tohoto filmu. Každý okamžik hraje bez posuzování. Film je ještě krásnější a silnější díky mnoha tichým momentům mezi dialogy. Také se moc nemluví, což se mi vždycky moc líbí. ()

Reklama

Galerie (9)

Související novinky

Léa Seydoux se připojuje k obsazení Duny

Léa Seydoux se připojuje k obsazení Duny

22.06.2022

Populární francouzská herečka Léa Seydoux (Není čas zemřít) se jen tak nezastavuje. V Cannes letos byly uvedeny dva její snímky, romantické drama Un beau matin režisérky Mii Hansen-Løve a Zločiny… (více)

Léa Seydoux bude Emmanuelle

Léa Seydoux bude Emmanuelle

18.05.2022

Stále více a více populární i obsazovaná francouzská herečka Léa Seydoux má napilno. V následujících dnech budou na právě probíhajícím festivalu v Cannes uvedeny rovnou dva její nové snímky, a to… (více)

Reklama

Reklama