Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Šéf jednoho z týmů série NASCAR si nerozumí s novými parťáky. Mileniálové závislí na technologiích mají tým modernizovat. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

začátek byl sice lehce rozpačitý,ale po pár dílech se The Crew slušně rozjede,postavy jsou fajn,funkčních fórů je víc než těch zbytečných a klidně bych si dal víc než jen těch 10 dílů.Vzhledem k tomu jak málo v poslední době vzniká klasických (a solidních) sitcomů,tohle účel splnilo i přes to,že nejde o úplnou topku...70% ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Zajímavý seriál zabitý typickými milostnětrojúhelníkovými věcmi. Zajímavé work-com nápady zabité nedostatečně častými pairingy postav.  Většině linek dominuje jako vždy "tahák" Kevin James (po vzoru Big Show z The Big Show Show nebo Gabe Iglesias v Mr. Iglesias nebo Wanda Sykes v The Upshaws), přestože většina postav (a jejich motivace) je zajímavější. Nejzajímavější byl pairing Chuck-Amir v díle, kdy bojovali o novou pracovní pozici. Příjemná změna oproti skoro až urážlivému přístupu zbytku pit crew vůči Amirovi, který mi přišel ale příliš nevyvážený s tím dobrým, jak tomu bylo např. v případě Jerryho v Parks and Recreation. ()

Reklama

rublik05 

všechny recenze uživatele

Sitcom z prostředí legendárních automobilových závodů? To samo o sobě zní docela zajímavě, pro chlapy takřka ideální záležitost. Marně jsem však hledal ty slibované humorné situace a gagy, kterých se během 10 epizod objevilo asi tolik, že bych je napočítal na prstech jedné ruky. Hrozně mi vadil ten umělý smích, který se snažil diváka stůj co stůj přesvědčit, že každá druhá věta je strašně moc vtipná. Z mého pohledu naprosto kontraproduktivní věc, s kterou je lepší pracovat raději střídmě. Jinak je seriál natočený docela kvalitně, herci rovněž ujdou, i když zase žádá velká sláva se nekoná. Scénář mi přišel takový nijaký, patrně asi nejsem cílová skupina. Na druhou stranu přežít se to jakž takž dalo, na odreagování je to svým způsobem přijatelná věc, mě osobně však seriál moc nezaujal. 3/10. ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Osobně nemám rád tyhle komediální seriály, které mají ten smích z publika, který vám říká kdy se má smát a kdy ne. Ale sou vyjímky, u kterých sem ochotný to přijmout, mezi ně třeba patří Ženatý se závazky a nebo tady tenhle seriál. A těch důvodů je tu spousta nejprve Nascar které mám osobně rád, je škoda že zde hrají až hodně veldejší roli a pak sou to fajn herci a humor, který mi sedl. Humor je zde velice důležitý a to hlavně že se nejde o fekální humor, spíše je tu černý humor, dost sarkasmu, nějaká ta iroine a dost jízlivosti, prostě pohoda. Což těch devět dílů splňuje dost výborně a pak je tu desátý, ve kterém se na rychlo začnou budovat vztahy a poslední díl v tomhle směru jde dost do té citové roviny. Což bylo naprosto skvělý a lepší by bylo, kdyby se tohle praktikovalo i v předchozích dílech a nebo kdyby aspoň seriál, dostal druhou sérii a jelikož se v předchozích dílech, tohle nedělalo a seriál nedostane druhou sérii, tak celá poslední epizoda, akorát naštve. Ale jinak je to fakt dobrý, zasmál sem se a vypnutí je to fajn, jen je škoda že je to neuzavřený. ()

Dusty56 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl nemohl začít hůř, chtěl jsem ho vypnout, naštěstí se po 10 minutách trochu zlepšil a já se rozhodl dát seriálu druhou šanci. Druhý díl byl lepší a okamžitě jsem si pustil třetí, který ale zklamal a já zvažoval, jestli druhý díl nebyla jen výjimka. Nebyla, to ukázal čtvrtý díl. Jenže pátý díl byl přeci jen zase trochu slabší. Vzhledem k tomu, jak se to střídalo, tak jsem věřil, že šestý bude zase dobrý. A byl, pro mě to byl a je nejlepší díl seriálu. A jakoby se tím něco zlomilo, užil jsem si pak sedmý, osmý, devátý i desátý díl. A teď se nemůžu dočkat další série (jestli bude teda). Z obsazení mě nejvíce baví Kevin, Morgan (i když dostala jen dvě epizody) a Jake. Ale i Catherine nebo Chuck jsou skvělý. Ve výsledku je to skvělý seriál u kterýho se jen musí přetrpět lichý díly v počátku. ()

Galerie (95)

Reklama

Reklama