Šestnáctiletá stydlivka, kterou štve toxická a sexistická atmosféra na střední, se nechá inspirovat bouřlivou minulostí svojí mámy a anonymně vydá školní plátek, který rozpoutá revoluci za rovnoprávnost. (Netflix)

VanTom

V upozaděném režimu školní teenagerské romantické komedie předkládá scénář i půvabné momenty, zatímco jako aktivistická feministická rebélie jen návodně křičí jedno vzteklé plakátové heslo za druhým v karikovaně toxickém prostředí. Girl power! Jsem 110% černá a jsem na to hrdá (a lesba k tomu)! Až skutečně otravuje. 3/10 ()

BOURQUE

Film snažiaci sa spojiť prvky feminizmu, vzburu šestnásťročných dievčat a #metoo. Miestami to čiastočne funguje, miestami nie. Ďalší problém je „vývoj“ charakterov – nič také sa tu v pravom zmysle slova nekoná. Herecké performanci sú klasické a spíš ploché. P.S.: Patrick Schwarzenegger hrá namyslenú sviňu, ktorú by ste najradšej nakopli do zadku. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

carly

Velmi dolezity film. Boli v nom momenty, ktore boli az strasidelne, hlavne v tom, ako presne kopirovali skutocnost. Tie znechutene reakcie su asi od ludi, ktori sa v nom spoznali stojac na zlej strane barikady. Nacali v nom mnoho veci, niektore len povrchne, ale uz to je dolezite, ze sa o nich hovori. Lebo tieto konverzacie su velmi dolezite. Vela sympatickych postav, skveli herci. Overall, a must see film. ()

gogo76

Občas na nete pozriem show Jimmyho Kimmela, hlavne ak má zaujímavého hosťa, no a raz tak náhodou vidím Patrick Schwarzenegger. Zvládol som celú asi 10 min. talk show aj so svojou priemernou angličtinou a v závere sa Patrick lúčil s tým, že ho môžeme vidieť v novom filme Moxie na Netflixe a tak som si ešte v ten večer Moxie pustil. Žiadna bomba, len priemerný film plný ženských práv a feminizmu. Každý kto bol v škole vie, aké reči sa v partii chlapcov vedú. Že nie je správne posielať rebríček top dievčat na mobil? Ktorá by stála za hriech? Podobné reči na školách vždy boli a budú a žiadna "Moxie" vzbura to nezmení. Nikto sa nezamyslel nad tým, že podobný rebríček chlapcov si môžu posielať dievčatá? Patrick Schwarzenegger je pre mňa jediný dôvod prečo film vidieť a cítim, že čoskoro by mohol byť skutočnou hviezdou. Chce to len ten správny film, ktorý to odštartuje a nakopne ho. Je to fešák a herecký talent má o dosť väčší než jeho slávny otec. 50%. ()

majo0007 odpad!

Feministická teenee báchorka (neflixovská tradícia) s castingovým failom roka - 27ročný Patrick Schwarzenegger ako úchylný stredoškolák... WTF?! Uvedomil si tu niekto z hviezdičkových pičusov, že to "nie je podľa skutočnej udalosti" a že #meetoo vyrábajú "negro tlačenkové buřty"! o ktoré nikto nestojí?! ()