Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý newyorský chirurg Abbie Polin (Billy Crystal) dostane při operaci infarkt. Je to pro něj známka, že by si asi měl odpočinout. Jeho přítelkyně Lisa (JoBeth Williams) ho přesvědčí, aby jel na čas do Los Angeles, smířit se se svým třiašedesátiletým otcem Abem (Alan King), kterého již dávno neviděl, a který tam, v Hollywoodu, pracuje jako jeden z nejzasloužilejších komparsistů... (Jenda)

(více)

Recenze (8)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nevýrazným, příjemně nostalgický film, který se vás může mile dotknout, anebo vás nechat naprosto chladné. V mém případě se mě snímek dotknul, což je prostě tím, že téma vážné nemoci je mi nějak blízké a v poslední době mě stále více zajímá a tohle je i důsledek celkem vysokého hodnocení. Za mě příjemně a laskavě smutné. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Tak toto mi sadlo. Veľmi príjemný film. Úplne obyčajný príbeh rozoberajúci nie práve ružový vzťah medzi otcom a synom. Je len jedným z mnoha podobných, a chápem, ak niekomu nesadla pomerne výrazná obyčajnosť, ale práve tú si treba vychutnať. Pretože práve ňou ma previedol Billy Crystal a Alan King s očarujúcim humorom, ktorý je základom filmu a len sa vezie na priamočiarej línii obyčajnej, priemernej tragédie. Tých pár skvelých vtipných nápadov a záver naozaj stojí ma pozornosť. 75%. ()

Jenda 

všechny recenze uživatele

Dovolím si nesouhlasit s Pumiiixem. Kingův humor je na tomhle filmu naopak to nejlepší. Dokázal mě několikrát hlasitě rozesmát. ()

Dale 

všechny recenze uživatele

Riešenie vzťahov medzi otcom a synom, navyše smrteľná choroba jedného z nich - silné témy na kvalitnú drámu, navyše odľahčenú humorom, no emocionálne to príliš nepôsobilo, bolo to dosť nudné a ten humor nebol veľmi humorný. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama