Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

Matrix44

Taký typický Netflixový seriál, kde samozrejme nemôže chýbať zmiešaná mulitkuti rodina, a na vrch tu ešte máme dobrého fešného mierumilovného moslimského detektíva z ktorého musí byť namäkko nejedná zakomplexovaná nesympatická šeredka ako Zoe Kazan a telenovela sa môže začať :( ()

MatoPalkes

Ak mala Zoe Kazan za úlohu zahrať extrémne nesympatickú postavu, tak sa jej to podarilo na jednotku. Inak sa seriál pozeralo dobre, vizuál fajn a hlavný vinník neuhádnuteľný. Slabšie 4*. ()

Chenso

Nevím z čeho jsou všichni tak utření ,ale ať už pomalý nudný děj ,nebo ještě tupější konec ,všechno za mě stálo za starýho babiše. A to jsem si i občas řekl že je to ok,dokud nepřišla ta hlavni pointa a vysvětlení kdo a proč to udělal.Fakt super pointa- congrats ()

NoirSurBlanc

Na Netflixu je nesmírně špatný český dabing se stupidními dialogy, jinak bych dal za kameru, výkon herců a scénář o hvězdičku víc. ()

dalia

Seriál mne zpočátku bavil, vyprávění z úhlu pohledu různých postav bylo zajímavé, samotný závěr a rozuzlení ve mně ale zanechalo trochu rozpačitý dojem. Je to napínavý příběh, nicméně chvílemi tvůrci s cílem svést diváka na nesprávnou stopu (což je samo o sobě fajn a do detektivky to patří) trochu podvádějí, když např. prezentují fantazie různých postav jako reálné vzpomínky. Některé postavy také jednají nepřiměřeně a nelogicky a svádět to na jejich případné duševní problémy je dost laciné. Celkově mezi 3 a 4 hvězdičkami. ()

Dakota1978

Zajímavá neotřelá zápletka, která v průběhu děje diváka stále překvapuje. Demonstrace naší vnitřní špíny a povrchnosti z využívání/zneužívání všudypřítomných sociálních sítí. Dobrý scénář s postupným vývojem/vykreslením hlavních postav byl zásadní pozitivum seriálu a zaslouží si pochvalu. Bylo to chytlavé, dobře natočené a rozhodně nenudilo. Ne úplná superpecka, nicméně 4* zaslouží. Palec nahoru. ()

WingsLotus35

Ze začátku to vypadalo docela slabě a byl jsem přesvědčen o tom, že se celá tahle minisérie bude točit okolo toho, jak se po celou dobu budou zmatení policisté a příbuzní motat okolo případu, kde budou hledat uneseného chlapíka z videa a závodit s časem. Počet zhlédnutí by neúprosně narůstal a hrálo by se o vteřiny za záchranu milovaného tatíka ("úchyla z videa") a dopadení pachatelů těsně před tím, než by počet dosáhl čísla 4 999 999 zhlédnutí, a vše by skončilo happy endem, kde se budou všichni poplácávat po rameni jak jsou hrozně dobří. To se ale naštěstí nestalo, a Clickbait místo toho rozehrál jinou, už mnohem zajímavější, šachovou partii. Sympatický na tom bylo, že se každý díl odehrával z jiného úhlu pohledu. Někdy to bylo sice trošičku hluchý, ale bylo to snadno odůvodnitelný, takže se to dá do jisté míry odpustit. S každým dílem se napětí zvětšovalo, jednotlivé dílky do sebe dobře zapadaly a vše začalo dávat smysluplný obraz, kdy už jsem si já jakožto divák domýšlel kdo je skutečným pachatelem a seriál mi dával víc a víc zapravdu. A pak ve finálním díle (respektive na konci předposledního dílu) přijde neskutečná facka a kopanec do koulí navrch. Poslední díl otočil úplně všechno o 360 stupňů a narychlo se snažil spíchnout zápletku která dává jakž takž smysl, ale zase ne takovou, která by byla uspokojující. Narychlo uvařenej fakt, že za vším tím bordelem stáli DVA ZKURVENÝ DŮCHODCI je absurdní, směšná a posílá tak všechno dobře vybudovaný absolutně do kopru. Myšlenky, které se snažil seriál po celou dobu sdělit byly opravdu zajímavé. Dvojí metr v nevěře, novinářský multimediální hyenismus za senzací až po problematiku reality na sociálních sítích a seznamkách bylo skvěle zakomponováno a poselství by bylo na světě. Takhle si ale nic z toho neodnesu, možná jen to, že by se důchodcům neměla dávat moderní technika do pracek, protože si jakási Maruna může hrát na sockách na fešnýho týpka kterej balí dvacítky na netu, protože se nudí a je zhrzená z toho, že ji Bohouš nějakej ten pátek pořádně nevyprášil bobra protože se mu nepostaví. Neuvěřitelné zklamání a zahození potenciálu. Když zavřu obě oči a nebudu vůbec mluvit o posledním dílu, tak ty tři hvězdy s čistým svědomím klidně dám. ()