Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(14)

Dan Chase, který před desítkami let utekl od CIA a od té doby žije v utajení. Když se objeví nájemný vrah a pokusí se ho odstranit, uvědomí si tento bývalý agent, že aby si zajistil budoucnost, musí se vyrovnat se svou minulostí. Zástupce ředitele FBI pro kontrarozvědku je pověřen, aby uprchlého Chase vypátral kvůli své komplikované minulosti spojené právě s ním. (Disney+)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (31)

majo0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Preboha, to ale boli dialógy! Ktorý normálny dospelý človek takto "hlbokomyšlienkovite" rozpráva?! Akoby ste v psychologickej poradni rozoberali Siegmundove opusy a celé vám to pripadalo ako rozbor príručky o uspávaní hadov. Seriál mal síce prekukanú premisu, do 3 epizódy ok, potom nastáva psycho-sociálna-vzťahová fraška! Haviňovci, rottweilery -Dave and Carol, vyhrali cenu o najsympatickejší pár tejto sérky a tohto roku (vrátane výzoru)! (prečo im dáva Chase nemecké povely v intonácii Hitlera trochu zaváňa rasizmom a neni to vysvetlené). Obrovské sklamanie, neodporúča 11 z 10 kukateľov! ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

kdyby měl Old Man jen čtyři epizody (první dvě a poslední dvě), pak by byl jedním z největších seriálových překvapení letoška. Bohužel ale nemá a to co se velmi slušně rozjede se postupně začne utápět v rozvleklých a nezáživných pseudofilozofických rozhovorech a velmi pomalé tempo tomu vůbec nepřidává.Poslední dva díly naštěstí chytí druhou mízu a i když se stále víc povídá, než se něco doopravdy děje, věci do sebe začnou zapadat a seriál se vrátí tam kde měl (mohl) být celou dobu.Je dost dobře možné, že přesně taková je i kniha, ale to nedokážu posoudit jelikož sem jí nečetl.Drobným plusem, který nakonec rozhodl o tom,že ty čtyři s odřenýma ušima dám jsou herečtí veteráni Lithgow a Bridges, kteří si i na půl plynu odehrají svoje.Hlavně Bridgise bylo fajn zase v něčem vidět i přesto, že akční scény, kdy mlátí o generaci až dvě mladší protivníky se mu už moc věřit nedají...70% ()

Reklama

nash. 

všechny recenze uživatele

1 serie: Ačkoli je tu Jeff Bridges drsňák, že by před ním strachy zbledl i Liam Neeson, není to žádná výplachová akční jízda poskládaná z pyrotechniky, headshotů a mlátiček. Spíš bravurně rozehraná hra několika koček a několika myší, kde se to nejnapínavější odehrává během přestřelek slovních. Napětí by se dalo krájet, dialogy jsou hutné, nechybí několik zcela nečekaných zvratů a odhalení, a když na to přijde a dojde na akci, je brilantní, byť je spíš kořením a občasným zpestřením, které má v příběhu své logické místo a není tu jen na efekt. Bridgesova tvrďáka navíc jako dokonalý protipól skvěle vyvažuje John Lithgow, bez kterého by to vše bylo polovičním zážitkem. ()

BFG2000 

všechny recenze uživatele

Jsem z toho nějak na měkko. Tohle jsem vážně nečekal. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu a o to více jsem byl překvapen. Předně. Opravdu to není pro každého. Jde o hodně chytrý, pomalý a spíše okecávací thriller o životě. Není to styl Bourna. SPOILER! Defakto je to příběh ženy, která má tři otce a ti spolu nemají zrovna jednoduché vztahy. !KONEC SPOILERU! Zkrátka mně to sedlo. Elitní herecké výkony, kterým dominuje John Lithgow. Ale hlavně. Celé to působí neskutečně realisticky. Tvůrci si opravdu pohráli s tím, aby to bylo maximálně seriózní a to já vždy dokážu ocenit. Až v posledním díle půjde Gbenga Akinnagbe do akce, tak si na má slova vzpomeňte. Takhle bravurně natočenou "přestřelku" jsem snad ještě neviděl. Tohle je opravdu naprosto unikátní série, která by žádnému fanouškovi žánru neměla uniknout. Kašlete na nízké hodnocení, pokud vám tohle sedne, tak to pro vás bude legendární! ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

S01: Veliká škoda, že se nepodařilo udržet level prvních dvou epizod a zbytek série je vesměs nevýrazný průměr. Příslib: temný thriller se segmenty drsný akce. Realita: fatalistický rodinný drama s přízraky minulosti o tom, jak přišel čas splatit starý dluhy a kdo koho jak využívá. Bohužel ne všechny konverzace působí tak "deep", jak si evidentně tvůrce přál a spíš než skutečná esence tu převažuje vata. Ale když už ne pro obsah, pořád je zde dobrý důvod vidět: Bridges & Lithgow dvojitá porce stařeckýho charisma. Tak 50-50, že budu dál pokračovat. 65% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (2)

  • Baba Ghor-Ghori je v skutočnosti svätec, ktorý poráža démonov. (Real Tom Hardy)

Související novinky

Režisér Spider-Mana chystá Star Wars seriál

Režisér Spider-Mana chystá Star Wars seriál

22.02.2022

Jon Watts (Cop Car, Spider-Man: Bez domova) pomohl nakopnout superhrdinskou značku Spider-Mana do miliardových výšin, a tak má teď v Hollywoodu a zejména u Disneyho velmi dobré jméno. Šéf Marvelu už… (více)

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (více)

Reklama

Reklama