Reklama

Reklama

zpět na všechny novinky
Přechází Pedro Pascal od Mandaloriana k Fantastic Four?

Přechází Pedro Pascal od Mandaloriana k Fantastic Four?

16.11.2023 Autor Jokolo

Kdybyste náhodou z televizních obrazovek či pláten kin v posledních letech získali dojem, že charismatický rodák z Chile je úplně všude, pak vězte, že si tento pocit v budoucnu ještě potvrdíte. Pedro Pascal toho má asi málo a jedny z největších franšíz současnosti mu nestačí, a tak si po drobných projektech jako Hra o trůnyThe Last of Us nebo Mandalorian pravděpodobně střihne hlavní roli i v plánované Fantastické čtyřce od marveláckého molochu, a to Reeda Richardse. 

 

Studio zatím oficiálně nic nepotvrdilo, server SlashFilm ale s odkazem na insidera z útrob studia uvádí, že jde o potvrzenou věc a Pascal si s Marvelem již plácl. Postavu jednoho z nejchytřejších lidí planety, jež se vlivem kosmické radiace umí protahovat lehce víc, než je obvyklé, si naposledy střihl John Krasinski v posledním dílu Doctora Strange. V rámci hrátek s mnohavesmíry to ale samozřejmě neznamená nic, byť někteří fanoušci z tohoto castingu hýkali nadšením. Prošedivělé skráně tak nejspíš připadnou Pascalovi.

 

Smutnou zprávou nicméně pro některé může být to, že toto potenciální a zatím stále oficiálně nepotvrzené obsazení může souviset s tím, že Pascal se neobjeví ve čtvrté sezóně Mandaloriana. Dá se říci, že se neobjevil už ani ve třetí řadě, jeho obličej jsme totiž neviděli a zprávy z placu uvádí, že veškerou jeho aktivitu obstarali kaskadéři v obleku, zatímco on postavě propůjčil už pouze hlas. A kvůli jeho vytížení, v současnosti navíc znásobenému dokončováním prací na očekávaném druhém Gladiátorovi od Ridleyho Scotta, se tak nebude na čtvrté řadě podílet jinak než dabováním námezdního lovce. 

 

O obsazení nové Fantastické čtyřky, u níž všichni doufají, že přinese trochu svěžího větru do skomírajícího světa, se spekulovalo již dlouho. Kolem hlavní role se motala jména jako Adam Driver, Diego Luna, Matt Smith nebo Jake Gyllenhaal, z nichž několika z nich prý byla dokonce nabídnuta, ale odmítli ji. Co se týče zbývajícího castingu, rovněž zde platí, že potvrzeno zatím není nic. Filmový kritik Jeff Sneider nicméně uvádí, že velmi blízko k získání role hlavního záporáka Galactuse má španělský herec Javier Bardem (Duna), Sue Storm by měla mít tvář Vanessy Kirby (Napoleon), jako planoucí Human Torch bychom měli vidět Josepha Quinna (Stranger Things) a kamenného Bena Grimma by si měl střihnout Ebon Moss-Bachrach (Medvěd, The Punisher). Potenciální obsazení tak zatím působí luxusně a fanoušci můžou doufat, že Marvel konečně přinese do kin oku lahodící pecku.

Reklama

Související novinky

Třetí řada Euforie přece jen dorazí

Třetí řada Euforie přece jen dorazí

16.07.2024

Jen pár měsíců nazpět jste se u nás mohli dočíst, že plánovaná třetí řada veleúspěšné Euforie se zmítá v problémech a není zdaleka jisté, jestli se vůbec na druhou sérii bude nějak navazovat a příběh… (více)

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

12.07.2024

Populární režisér Sam Raimi (Lesní duch, Spider-Man) nám nadělil svůj zatím poslední režijní počin v roce 2022 díky příspěvku do marvelovského univerza, kterým byl vlažně přijatý Doctor Strange v… (více)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

25.06.2024

Drazí ČSFĎáci, s velkou radostí vás tento rok opět zveme na Filmový víkend ČSFD, který se dočká již 13. ročníku. Náš vlastní malý filmový svátek se bude konat od pátku 2. srpna do nedělního rána 4.… (více)

Rod draka přiletí i se třetí sérií

Rod draka přiletí i se třetí sérií

18.06.2024

Jsou zprávy, které sice nejsou nikterak překvapivé, o to víc ale potěší. Žhavými intrikami a ještě žhavějšími bitvami natřískaný Rod draka je obřím hitem - pilot první série dodnes zůstává… (více)

Banda skončí pátou sérií

Banda skončí pátou sérií

11.06.2024

Americký seriál Banda patří v současnosti k jedné z nejnablýskanějších vlajkových lodí streamovací služby Prime Video. Adaptace komiksu, v níž superhrdinové nejsou opláštěné modly, které symbolizují… (více)

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

09.06.2024

Hollywood dával nějakou dobu od Johnnyho Deppa (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) ruce pryč. Během jeho soudních tahanic s bývalou partnerkou Amber Heard (Aquaman) se zdálo, že slavnému herci… (více)

Hrozba smrti se dočká pokračování

Hrozba smrti se dočká pokračování

16.05.2024

Akční mlátička Hrozba smrti (Road House) v režii Douga Limana premiérovala na Prime Video před necelými dvěma měsíci a k dnešnímu dni přilákala k televizním obrazovkám už téměř osmdesát milionů… (více)

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

11.05.2024

A opět píšeme o pokračování slavné značky, nikoliv o novém originálním projektu. Snaha zlákat diváky na osvědčené způsoby zábavy a nedostatečná odvaha velkých studií se samozřejmě netýkají jen filmů,… (více)

Steven Spielberg se chce vrátit k mimozemšťanům

Steven Spielberg se chce vrátit k mimozemšťanům

19.04.2024

Od roku 2022, kdy Steven Spielberg představil fandům svůj Zlatým Glóbem ověnčený osobní film Fabelmanovi, jsme moc netušili, k čemu se chce jeden z nejslavnějších režisérů všech dob příště… (více)

Jaké filmy budou soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

Jaké filmy budou soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

14.04.2024

Ve čtvrtek 11. dubna proběhla v kinosále UGC Normandie v Paříži tisková konference ku příležitosti zveřejnění oficiálního výběru v rámci programu nadcházejícího 77. ročníku Filmového festivalu v… (více)

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (více)

Reklama

Reklama

Nejčtenější novinky

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

Horor s Nicolasem Cagem je nečekaným hitem

15.07.2024

Ač víkendovým tržbám v Americe bez větších překvapení vede pokračování oblíbené animované série Já, padouch 4 a na vysoké příčce se i měsíc po svém domácím uvedení stále drží taky miliardový hit V… (více)

V hlavě 2 má miliardu

V hlavě 2 má miliardu

03.07.2024

Filmový rok 2024 zná svůj první miliardový hit. Nestala se jím Duna: Část druhá, ačkoliv se svými 711 miliony měla docela dobře nakročeno, ale dosáhlo toho jiné pokračování dalšího populárního snímku… (více)

Nejnovější novinky

Reklama

Reklama