Reklama

Reklama

Georgina Chapman

Georgina Chapman

nar. 1976

Biografie

Georgina Chapman se narodila 14.dubna 1976 v Londýně, Anglie. Vyrůstala v Richmondu v západním Londýně. Je dcerou Briana Chapmana, milionáře, podnikatele a majitele Pergol Coffee Company.

Ve věku 13 let začala s kapelou Jesus and Mary Jane. Studovala Marlborough College, Wimbledon College of Art a Chelsea College of Art and Design. Po studiích v roce 2001 začala svou kariéru jako kostýmní výtvarnice. Je módní návrhářka a herečka. Georgina pracovala také na reklamách např. pro Head & Shoulders a v různých televizních show. V roce 2004 spolu s Keren Craig módní návrhářkou a bývalou modelkou, spolu zakládají módní značku Marchesa. Potkaly se, když spolu studovaly na Chelsea College of Art and Design.

Georgina se sblížila s producentem Harvey Weinsteinem v prosinci roku 2004, poté co opustil svou první ženu. Vzali se 15. prosince 2007 v Connecticutu. Pár žije částečně ve Westport v Connecticutu a na panském sídle v Los Angeles. Následně se jim narodila 30. srpna 2010 první dcera India Pearl.

Martin "Mafyn" Legát

Herečka

Účinkující

Reklama

Reklama