Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 12 bodů
Pikloš
Pavel K.
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Vikingové
(2013)
Star Trek: Discovery
(2017)
Marvel's Luke Cage
(2016)
Jessica Jones
(2015)
Daredevil
(2015)
Hra o trůny
(2011)
Simpsonovi
(1989)
Červený trpaslík
(1988)
Teorie velkého třesku
(2007)
Dexter
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(15)
k4men
psajko
Khaja
Person
High.Hopes
Uesbe
Scoreman
Nezivej
studnis
Mawete
f0ltas
Yvainne1
Tonny 23
YvonK
Kitcha