Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
Patrez13
Kameraman/Technik/Strih
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Československo
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Neúplatní
(1987)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Kmotr
(1972)
Kmotr II
(1974)
Kmotr III
(1990)
Zjizvená tvář
(1983)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Zelená míle
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
BASSKI
lolo2