Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (1 252)

plakát

Medvěd - Série 3 (2024) (série) 

Třetí sezóna The Bear je čistě o lásce. O lásce k řemeslu. O lásce k jídlu. Vlastně by mohla mít jen první a poslední epizodu, které celou tu filozofii kolem perfektně shrnují. Epizody mezi beru jako nádech před další řadou. Místy silná retrospektiva, ale celkově nulový posun kupředu.

plakát

Žraloci v Paříži (2024) 

Když to začne být zajímavé, tak to vlastně skončí. Z těch katakomb a triatlonu se dalo vytřískat daleko víc.

plakát

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024) 

Viděno v IMAX a dekl mi to úplně neurvalo. Spíš jsem celou dobu víc chtěl, aby se mi to líbilo, než mě to ve skutečnosti bavilo. Anya fajn, Chris ok, pár vynikajících akčních scén to má, ale víc se to koupe v béčkových píscích.

plakát

Atlas (2024) 

Celou dobu jsem myslel jen na to, že si Jennifer Lopez natočila svůj vlastní Barb Wire. Prostředí, triky a asi i ta zápletka by byly vlastně ok, kdyby tam nebylo tolik záběru na to, jak se Lopez snaží běžet v roboobleku a nebo jak navazuje vztah s AI. To působilo místy jako těžký cringe.

plakát

Svatá (2024) (TV film) 

Uhrančivý počin, kde tvůrci celou dobu kopou jednu jámu, a pak do ní svým milým češstvím s radostí spadnou. Svatá je dobrý film, ale v závěru si to zasloužilo přísnější tečku, komentář, něco proti srsti. Takhle je to morálně úplně špatně.

plakát

Představa o tobě (2024) 

Ničím nevybočující limonáda. Anne si poslední roky vybírá celkem nevýrazné projekty a utápí v nich zbytečn svůj talent.

plakát

Kaskadér (2024) 

Čistý chemický výbuch mezi Goslingem a Blunt. Je úplně jedno, že ten příběh ve své podstatě nedává smysl, ale to ty devadesátkové akčňáky občas taky ne. Dlouho se mi nestalo, že by film skončil a já si ho chtěl pustit okamžitě znovu.

plakát

Rivalové (2024) 

Tenis je utrpení a Challengers jsou vším, jenom ne romantickým filmem. Spíš, než o romanci jde o lásku k výkonu a o potřebu vyhrávat. Má to svoje neduhy, ale je to zábava sledovat i poslouchat.

plakát

Stovky bobrů (2022) 

Bobrům by rozhodně slušela kratší stopáž. Na takovou blbinu jsou ty skoro dvě hodiny zbytečně moc. Navíc je to zábavné chvilku na začátku a pak hodně na konci, ale to mezi tím je celkem repetitivní nuda.