Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 16 bodů
SubZero20
Petr Potužák
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Pohádka
Krimi
film
TV film
seriál
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Město bohů
(2002)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Armageddon
(1998)
Velká ryba
(2003)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Nedotknutelní
(2011)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(19)
Alena4
besik
pepasch
Kritiq
andosdre
Scherin
Nnnastenka
alexlewis
rasto87
EvaB
Panvi
emailinka
PetrKai
O_Peki
Lolika
Dasenka77
Maarty86
SvetrPetr
Oxo1