Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 7 bodů
Snapi
Jakub Šnapka
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Drama
Sci-Fi
Komedie
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Zákon gangu
(2008)
Rick a Morty
(2013)
Fullmetal Alchemist: Bratrství
(2009)
Sherlock
(2010)
Hvězdná brána
(1997)
Vikingové
(2013)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Expanze
(2015)
Teorie velkého třesku
(2007)
Hranice nemožného
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(8)
mcb
vnimatkrasu
MinoSachet
mauglienka95
DrWho
localhost
keinnamer
Silva_