Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Sci-Fi

Poslední recenze (1 521)

plakát

Star Wars: Akolytka - Volba (2024) (epizoda) odpad!

The power of one, the power of two, the failure of Leslyeee... Jedis baaad, yaaas yaaas... Tak ze Sola už nám udělali dokonalého creepa, uvidí malé dítě na 5 minut a už k němu cítí "hluboké pouto" - asi tím Disney cílí na své zaměstnance, to je stejný typ úchylů... Mother Aniseya se diví, že dostane světelným mečem, když se zničehonic divoce promění ve velký smradlavý prd - každopádně se ale divák diví, že velká oblaka prdů jdou směvetelným mečem opravdu zabít (lol!), zvlášť, když třeba Sabine Wren nebo Reva zásah lightsabrem do druhého dne v klidu rozchodily. Jedi v těle bílého muže je samozřejmě ňoumík, co jen teskní po domově jako malý kluk, takže v tomto ohledu mají tvůrci splněno (pozn.: ze 4 bílých mužů v tomto seriálu byli tři jediové, přičemž dva byli naprostí idioti, navíc vypadající jako pacienti s AIDS, ten třetí byl na obrazovce asi 1 minutu a vypadal i chlapsky - zřejmě proto, že byl zrzek a tudíž taky minorita; čtvrtý chlap byl samozřejmě trestanec a nadto opětně nápadně se semitskými rysy, což jsme viděli už v Andorovi). Prostě s každou další epizodou to pomyslné dno prohrábneme hlouběji a hlouběji, ač se to zdá nemožné.

plakát

Star Wars: Akolytka - Učit / Kazit (2024) (epizoda) odpad!

Někdo tu píše, že pro "nejubožejší fanbase v historii" je v tomto díle největším prohřeškem světelný bič. Lool, tak určitě. Samozřejmě, že světelný bič je naprosto v pořádku, vychází z EU. Stejně jako Cortosis. Tenhle díl má opětně 99 problémů a lightwhip jedním z nich opravdu není. Jde o další výplňovou epizodu, což přiznala i bývalá asistentka Harveyho Weinsteina, která si hraje na showrunnerku téhle příšernosti - když viděli Mannyho Jacinta polonahého při castingu (což byla mimochodem rare věc, Amandla i manželka Leslye dostaly své role bez castingu, jen z čirého nepotismu), hned si uvědomila, že ho musí mít ve vícero scénách. Takže tu máme klasické Disney pokrytectví - Leia v bikinách je fujky, ale polonahý Yord a Qimir jsou super (viz články na woke webech a lá Kotaku atd.). Fuck off, Leslye... Cortosis má být rare minerál, ale Qimir ho má v té jeskyni tolik, že by mohl mít celé brnění, ale má jen helmu - proč? Qimir říká, že chce jen svobodu a učedníka, zároveň ale všechny pobije - zajímavá představa svobody. Osha říká, že nemůže zaútočit na neozbrojeného - sith lord, navíc tak mocný, že dokáže zabít 7 jediů, není nikdy neozbrojen. Jinak Osha samozřejmě stále stejně nudná postava, absolutně nechápeme její motivace, resp. co vůbec v seriálu má mí za úlohu. Kolikrát ještě Mae změní svůj charakter? A kolikrát se vůbec ještě Mae nebo Osha probudí v cizím prostředí po tom, co byly v bezvědomí? Už jsme to u každé viděli snad 3x - další příklad šílené scénaristické křeče. Když Vernestra Rwoh dorazí se svojí skupinkou na Khofar, tak se během chvilky dostanou k mrtvým tělům jediů - ačkoli první Solova skupina potřebovala stopaře k tomu dojít na stejné místo k jinému mrtvému jediovi. A takto by šlo pokračovat scénu po scéně... Prostě už teď po 6 epizodách je jedno jasné, TBBF již nebude nejtragičtějším počinem Shitney SW. bravo Leslye, bravo.

plakát

Star Wars: Akolytka - Noc (2024) (epizoda) 

1 za souboje (které ale měly taky opětně nesmyslnou choreografii - úplné Echo vibes). Zbytek je naprostou urážkou jen trochu pozorného a logicky uvažuijícího diváka.

Poslední hodnocení (5 199)

Ve jménu krve (2016)

11.07.2024

Star Wars: Akolytka - Volba (2024) (epizoda) (E07)

odpad! 10.07.2024

Star Wars: Akolytka - Učit / Kazit (2024) (epizoda) (E06)

odpad! 03.07.2024

Star Wars: Akolytka - Noc (2024) (epizoda) (E05)

27.06.2024

Star Wars: Akolytka - Den (2024) (epizoda) (E04)

odpad! 19.06.2024

Star Wars: Akolytka - Osud (2024) (epizoda) (E03)

odpad! 12.06.2024

Star Wars: Akolytka - Pomsta / Spravedlnost (2024) (epizoda) (E02)

06.06.2024

Star Wars: Akolytka - Ztracená / Nalezená (2024) (epizoda) (E01)

05.06.2024

Zulu (1964)

03.06.2024

Reklama