Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 12 bodů
Jája90
Jarka Šlechtová
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
M*A*S*H
(1972)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Teorie velkého třesku
(2007)
Červený trpaslík
(1988)
Ally McBealová
(1997)
Chirurgové
(2005)
Ovečka Shaun
(2007)
Gilmorova děvčata
(2000)
Hvězdná brána
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
12 bodů
Fanklub
(12)
gudaska
Fitik
inza222
LuckyLoser
Standish
glutinosa
LucyP
JimmyRučka
Roml
kathinka
momo92
Baxalgita