Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 17 bodů
Honza95
Honza
Kladno, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Drama
Akční
Horor
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Česko
Velká Británie
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Titanic
(1997)
Výměna
(2008)
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
Pasažéři
(2016)
Jurský svět
(2015)
Hunger Games: Vražedná pomsta
(2013)
Na hraně zítřka
(2014)
Avatar
(2009)
Vřískot 4
(2011)
Cruella
(2021)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(18)
Allien.9
moviesfan
Patw
Warmin
Jarda65
Yakov
Bernyz
Issabela
AnnalieseK
Miranda_
Shocks
Petan.D
Vancoo
Patras.CZ
Terezrezka
jackson18
Plavii
expolo