Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
ivanaf
ivana ficková
Opava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Pohádka
Animovaný
film
TV film
seriál
divadelní…
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Chirurgové
(2005)
Červený trpaslík
(1988)
Království
(1994)
Teorie velkého třesku
(2007)
Gilmorova děvčata
(2000)
Taková normální rodinka
(1971)
Přátelé
(1994)
Návštěvníci
(1983)
M*A*S*H
(1972)
Retro
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
psychoJoa
hanzosh
Romulaa
klarisaa