Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 6 bodů
SusanWaterSprit
Zuzana Malachová
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Akční
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Osudový dotek
(2004)
Saw
(2003)
Titanic
(1996)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Fontána pro Zuzanu
(1985)
Operace Banzaj
(1983)
Slunce, seno, jahody
(1983)
Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň
(2005)
Mr. & Mrs. Smith
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(9)
kvasiva
Ninana
Alfie_cz
martin1386
MiraWii
Dvyt
apem23
sisi_02
Lev88