Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
27 fanoušků
/ 21 bodů
PBLead
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Rocky
(1976)
Na Hromnice o den více
(1993)
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Jednotka příliš rychlého nasazení
(2007)
Princ z Persie: Písky času
(2010)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Frekvence
(2000)
Magnolia
(1999)
District 9
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
21 bodů
Fanklub
(27)
draggo
Arylen
Vessper
OlieM
carolynka
Warmin
brokenhi
Kungfucius
JakeFox
Sarake
krumpac007
rukay
vjato
dajmon
Laurentius
Mecker
Adelka2222
dj_wes
Kirk
KacHnAop
předchozí
1 - 20
další