Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 6 bodů
Gioel
Supik Vladimír
Košice-okolie, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Krimi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Slovensko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Americká krása
(1999)
Svět podle Prota
(2001)
Matrix
(1999)
Šestý smysl
(1999)
Sedm
(1995)
A.I. Umělá inteligence
(2001)
Zelená míle
(1999)
118 dní v zajatí ľadu
(1998)
Statečné srdce
(1995)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(12)
fedoo
punk_zero
james_-
matejj_svk
mikiqex
Duke47
dudex
Mike22
malavrba
HanuliakS
Gabika182
Ondrowic