Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 8 bodů
lordhagen8
Martin Sabol
Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Temný rytíř
(2008)
Matrix
(1999)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Sedm
(1995)
Podfu(c)k
(2000)
Warrior
(2011)
Drive
(2011)
TRON: Legacy 3D
(2010)
Interstellar
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(13)
v.basal
RaggamuffinSVK
Terzeus
Merv
Norino12
MarkusFenix
XsApollo
diffside
Babli
mortymer
kadlecko
DarthSnake
hrooshka