Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
Fleatful
Tereza
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Animovaný
Akční
Pohádka
film
TV film
seriál
pořad
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hodiny
(2002)
Obchod pro sebevrahy
(2012)
Moderní Popelka
(2004)
Erin Brockovich
(2000)
Onibaba
(1964)
Hasta la vista!
(2011)
Jmenuji se Sam
(2001)
Střihoruký Edward
(1990)
Klub odložených žen
(1996)
Poslední akční hrdina
(1993)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
butnot
šakal007
Sandrina.p
Wominator
Ellie.99