Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 4 body
Desmondis
Martin V.
Trenčín, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Černobyl
(2019)
Dark
(2017)
Battlestar Galactica
(2004)
Temný případ
(2014)
Perníkový táta
(2008)
Dámský gambit
(2020)
Gangy z Birminghamu
(2013)
Pýcha a předsudek
(1995)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Spartakus
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
SonGokussj
batman111
Marsko
marcheno