Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 10 bodů
utPhobos
Michal Marcin
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
The Elder Scrolls Online
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Animovaný
film
TV film
seriál
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Karate Kid
(2025)
Království Planeta opic
(2024)
John Wick Presents: Ballerina
(2025)
Vetřelec: Romulus
(2024)
Rendezvous with Rama
(2026)
Kaskadér
(2024)
RoboCop Returns
(2022)
Expend4bles: Postr4datelní
(2023)
Stargate
(2025)
Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně
(2023)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(17)
Deimos
Caelos
harryy
miklaras
slipknotfan
levandule
geron
Koricz
Scaramanga
RK
FullKill
Oswaald
Faire
vojak138
Tutalin
sam218
spajk420