Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 4 body
shitbomb
Jiri Hejtmanek
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
amatérský film
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Star Trek: Hluboký vesmír devět
(1993)
Star Trek: Nová generace
(1987)
Hvězdná brána
(1997)
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
Futurama
(1999)
Griffinovi
(1999)
Americký táta
(2005)
Simpsonovi
(1989)
Městečko South Park
(1997)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(4)
Man Seger
sarpo
Gloory
Robynson
Časové pásmo bylo změněno