Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 6 bodů
pribina
Andrej Pribina
Dolný Kubín, Žilinský, Slovensko
študent
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Simpsonovi
(1989)
Teorie velkého třesku
(2007)
Spartakus
(2010)
Hra o trůny
(2011)
Ajťáci
(2006)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Hrdinové
(2006)
Futurama
(1999)
Scrubs: Doktůrci
(2001)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(8)
LihO
Michuck
Nemik96
Jacob5ko
Lusiija
Pigfarts
jrrtsw
Hiruma