Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 3 body
Memento6
Zdeňka Vokolková
Teplice, Ústecký kraj, Česko
oběť parodování
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dokumentární
Akční
Fantasy
film
seriál
pořad
hudební…
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Moje sestra vlkodlak
(2000)
Hvězdný prach
(2007)
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
Veřejní nepřátelé
(2009)
Nepřítel před branami
(2001)
Zloba - Královna černé magie
(2014)
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
Atlas mraků
(2012)
Smrtelné stroje
(2018)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
zdepapepa
newRomantics
DRABIcz
Adamzuz
Leehiiii