Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4. nej uživatel Zimbabwe
15 fanoušků
/ 9 bodů
RezaK
Zimbabwe
add edit
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Dokumentární
Krátkometrážní
Komedie
Akční
film
studentský…
seriál
TV film
pořad
USA
Česko
Francie
Československo
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Naše doba
(2018)
Byl jsem doma, ale...
(2019)
Sedící slon
(2018)
Premiéra
(1977)
Otevřená srdce
(2002)
Případ pro začínajícího kata
(1969)
Žena pod vlivem
(1974)
Baader Meinhof Komplex
(2008)
Démanty noci
(1964)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4. nej uživatel Zimbabwe
9 bodů
Fanklub
(15)
Matty
AngerJ
lucifrid
Gee.Rocks
sakuL_
trojúhelník
Trpish
Marla Singer
Kopfrkingl
fandapcd
Corie
whaam
forrestg.
harding
wohou