Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 8 bodů
Jimi Joker
Jakub V
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Je suis timide... et je ne me soigne pas
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Krátkometrážní
Drama
Komedie
Dokumentární
Hudební
film
hudební…
TV film
pořad
seriál
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Jízda
(1994)
Musíme si pomáhat
(2000)
Čistá duše
(2001)
Stezky slávy
(1957)
Kafarnaum
(2018)
Jean od Floretty
(1986)
O myších a lidech
(1992)
Prolomit vlny
(1996)
Klub rváčů
(1999)
Král rybář
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(11)
emma53
mixiee
BOOF666
StevieM
Vales.J
Alleinad
prcek9000
adllaid
Renton82
HEROin_heart
Kosmodisk
channel/UC_8F0ClzYGp9bQ28iEN_EXg