Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
32 fanoušků
/ 23 bodů
stracaXXX
Michal Straka
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Bohemák
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Animovaný
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Česko
Československo
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Teorie velkého třesku
(2007)
Futurama
(1999)
Hra o trůny
(2011)
Simpsonovi
(1989)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Domek z karet
(2013)
Perníkový táta
(2008)
Ve jménu vlasti
(2011)
Stranger Things
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
23 bodů
Fanklub
(32)
Katzenklo
O.W.Grant
Mrakoplas23
marie.en
Astralar
jirka.jindra11
Kopi1
WhiteSparkle
KuBBajz_
Paskriv916
Fidsta
Braveheart94
Li47lec
Mr.Scormy
Anetkrahy
J.Cobra
Dickator
Greendroid
Tetrix
Marsku
předchozí
1 - 20
další