Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 6 bodů
gabbika
Gabriela Matušíková
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Krimi
Akční
Dokumentární
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Přátelé
(1994)
Dr. House
(2004)
Zoufalé manželky
(2004)
Simpsonovi
(1989)
Sex ve městě
(1998)
Odložené případy
(2003)
M*A*S*H
(1972)
Bratrstvo neohrožených
(2001)
Haló, haló!
(1982)
Okresní přebor
(2010)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(8)
LenkaAK
Guzi
Eratashi
Rado-KE
gepard75
Pasteurella
Dr.Jekyll_
Mystery_Fox