Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 4 body
elgee
Antonín Elgr
Strakonice, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Horor
Komedie
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
Velká ryba
(2003)
Faunův labyrint
(2006)
Matrix
(1999)
Hvězdná pěchota
(1997)
Kult hákového kříže
(1998)
Útěk do divočiny
(2007)
Nespoutaný Django
(2012)
Hrdina
(2002)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
3T
Matycz
WeDoNotSow
faleshka
zero-one