Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Krimi
  • Drama
  • Akční

Recenze (279)

plakát

Kubík a Šroubík (2017) (TV film) 

Líbí se mi na tom animace, to nakreslené a vybarvené prostředí. Ta technika kresby a coloringu mi připomíná seriály Bibi Blocksberg či Wunschpunsch. Nejvíc se mi líbí dabing Kubíka, či jak se jmenuje ten menší s brýlema? Jeden z nejvíce oblíbených současných dabérů, hlasem to zní skoro jako ty dabingy malých myšek z Looney Tunes, Tom a Jerry či Americký ocásek. Ale spíš víc Kryštůfka Robina z pár dílů Medvídka Pů.

plakát

Kanadská soda (2011) (pořad) 

Humorem mi připomíná Mr. Beana. Ve smyslu to, že se tam vůbec nemluví a gagy jsou hodně jednoduché a ne promyšlené s nečekaným koncem, i když pozdější řady už mají promyšlenější.

plakát

Psí život (1997) (seriál) 

Animace mi dodává krásnou atmosféru z mých vzpomínek z dřívějška. Zajimavá zápletka a na humorný kreslený seriál pomalé tempo.

plakát

Myszka i kotek (1958) 

Podle databáze o zvukových efektech se psalo, že v tomhle filmu se použily zvuky křiku z Toma a Jerryho. Nedalo mi to a chtěl jsem vidět, který z těch křiků to bylo. Zdali ty humorné či ten známý vážný. A v tomto filmu opravdu jsou nejen křiky, ale i většina zvuků přebráná z původního Toma a Jerryho. Pro mě zajimavé, že zrovna v Polsku za tuhého komunismu, se nějak převzalo zvuky ze západu. Jak se to povedlo? Jinak zpracování filmů je klasický východní tvorba té doby. Připomíná českou tvorbu.

plakát

The Alley Cat (1941) 

Viděno na Youtube. V letech 1939-1942, MGM natočil hodně jednodílných filmečku jako pokus najít nějakou postavu, která by byla populární. To se povedlo u Toma a Jerryho a seriálů Texe Averyho. Tento film obsahuje dějově stejně jako Tom a Jerry, jsou tu postavy černého kocoura a bílé kočky, to jsou později postavy z Toma a Jerryho. To vydávání zvuků kocoura zní hodně jako Kačer Donald v originále. A nejvíc me zosesmála ta scéna s honičkami, bavilo mě na tom rychlost pohybů.

plakát

Dobrodružství malého tučňáka (2021) (seriál) 

Animací, ptačími postavami, i vydáváním zvuků, bych si to málem spletl se seriály Angry Birds. Jinak je to taková blbůstka spíš dojemná.

plakát

Klenot.TV (2016) (pořad) 

Mám rád tyhlety noční výplně pořadů, je to uklidňující před spaním. I tohle, i Rychlá hra, kde ještě hraje jedna moje oblíbená eurodance skladba, ale vlastní výroby. Zbožňují ze stejného důvodu i kvůli ukázkám krajiny či hudby, různé regionální kanály, jako PRAHA TV, TVS, A11, Polar TV a další. Nejoblíbenější je asi, škoda, že tu není v ČSFD, ten pořad na Sport 5, kde se vysílá jízda vlakem z pohledu řidiče. Škoda ale, že mi většina těchto kanálů už mi neladí. A zůstala mi jenom ta A11, zbytek jsou vysílané jen do půlnoci, či dokolečka opakující se pořady, jako Regiony+

plakát

Případ číslo 39 (2009) 

Podíval jsem se ze zvědavostí. Ale ta část, jak se snaží zaživa upéct tu holčičku mě úplně naštvalo, že jsem na to myslel dlouho. Ještě, že to je horror a ne drama či kriminálka. Jinak už by u mě zazdilo.

plakát

Božský Evan (2007) 

Oproti Božskému Brucovi slabší s tím, že nedávali tolik těch kouzelných schopností. Pamatuji si hlavně tu část jak pluje Noemovou archou. Jenom tahle část trvala přes hodinu, i s reklamami. Zdalo se mi to moc dlouhé.

plakát

Méďa a lumíci (2015) (seriál) 

Podobné k Tom a Jerry. Tady je rozdíl, že tu postavy pracují s různými technologiemi a kouzlami, kterým si usnadňují nebo si ztrpčují život. Vždycky nakonec v něčem uvíznou a nedostanou se z toho.