Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Dobrodružný

Poslední recenze (95)

plakát

Hobit: Bitva pěti armád (2014) 

Moc nevím, jak vyjádřit své pocity z filmu. Vlastně vůbec netuším, protože vjemů bylo tolik, že kdybych to měl vyjádřit, zapletu se do blábolů. Celý film mě provázela myšlenka, že je to naposled, co vidím nový film ze Středozemě. A to bylo smutné .Prakticky po celou dobu v kině ze mě byl zadumaný melancholik.Nejsilnější bylo posledních pět minut a titulky s vynikající písní Last Goodbye, kdy mi z přemíry pocitů na krajíčku,což bylo v kině poprvé. K samotnému filmu tedy moc co říct nemám, snad že začátek byl hodně profesionální ale krátký,potěšilo hraní Richarda aka Thorina a bitva samotná byla tak dokonalá, až jí něco chybělo. Samozřejmě že to není Pán Prstenů, ale mám takový pocit, že Pán Prstenů a Hobit jsou dva pojmy a každý má něco do sebe a oba jsou vynikající. Tak tedy sbohem Středozemi na velkém plátně. Sbohem a na nekonečně mnoho zážitků a pocitů spojených s tvorbou Petera Jacksona nikdy nezapomenu.Sbohem. ,,Will you follow me?One last time?"

plakát

Show! (2013) 

Regulérní hnus, kurva, kde to jsme?Jak už napsal kolega Lachtan,na celém filmu mě nezaráželo to,že trochu pedo Michal David a tatík jedné z účastnic skupiny si dělá z holčin dojné krávy, ani že jsou to rychlokvašky ale totální zkurvení vztahu otec dcera. Vážně mi je trochu na blití, i když mám trochu pocit,že kdyby s tím chtěla cerka seknout,už by to udělala. Nevím sice, jak to tam doopravdy mezi nima je, ale sedm let ve věku dospívání se pohybovat v tvrdém šoubyznysu,to chce dávku nečeho, co neumím definovat. Ale když to holky chcou, proč ne, jejich volba. Pokud ovšem tata a Míša Davidů netlačí.

plakát

Hra o trůny (2011) (seriál) 

Tři roky jsem odolával volání Severu. Tři roky jsem nechápal, proč je kolem toho tolik halasu. Tři roky mi nebylo dovoleno spatřit Západozemí, až jsem se rozhoupal a ponořil se do seriálu. Zima se blíží a já dokoukávám první sezónu.Pak druhou. Pak třetí.Teprve s čtvrtou ale získávám pocit, že jsem konečně pronikl do hry tak spletité a tak proradné že nad tím zůstává rozum stát. I když to není čistokrevná fantasy,může se rovnat mezi takové díla jako Letopisy Narnie nebo Pán Prstenů. Vážně. Proč je to teda tak dobrý seriál? I když jsem knižní ságu nečetl, vím že fantasy říše dostala důstojný přírůstek. Protože je zde fantazie mocná čarodějka, která vám dovoluje proniknout do všech koutů intrikářského příběhu. Protože Lannistrové vždy platí své dluhy.

Poslední hodnocení (844)

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

18.12.2014

Slepičí úlet (2000)

03.06.2014

Show! (2013)

21.05.2014

Ledové království (2013)

18.05.2014

Hra o trůny (2011) (seriál)

26.04.2014

Key and Peele (2012) (seriál)

13.04.2014

Příběh o Zoufálkovi (2008)

07.04.2014

Armageddon (1998)

06.04.2014

Bite Me (2010) (seriál)

31.03.2014

Reklama

Poslední deníček (18)

Píšu,píšu,celý den...

Poslední dobou mi Síla kamene dává pěkně zabrat.Tohle upravit,tohle přepsat,převést to do wordu...A když si představím,že mně čeká ještě polovina knížky na dopsání,jímá mě hrůza,protože bych ji chtěl mít hotovou do premiéry třetího Hobita.Uvidíme,jestli se to povede...