Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 7 bodů
mambo
Miroslav Vyšitý
Liberec, Liberecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Akční
Dobrodružný
film
TV film
seriál
pořad
divadelní…
USA
Československo
Česko
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Spalovač mrtvol
(1968)
Kráva
(1993)
Butch Cassidy a Sundance Kid
(1969)
Malý velký muž
(1970)
Divoká planeta
(1973)
Vrať se do hrobu!
(1989)
Dobyvatelé ztracené archy
(1981)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
7 bodů
Fanklub
(9)
veronikav
Mylouch
bubun
helmut111
Yarwen
bagetka007
stanyslaw
sahier
jjemi