Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
16 fanoušků
/ 11 bodů
koliky
Ján Konkoľ
Stará Ľubovňa, Prešovský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Statečné srdce
(1995)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Zachraňte vojína Ryana
(1998)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Zelená míle
(1999)
Matrix
(1999)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
11 bodů
Fanklub
(16)
AkrObatiX
thiery12
šerminator
xkravyx
joze
jousep
pichoL
.kollo.
joe.kk
sekovka
Zbysek69
Imres
stello
Jostar1
effanik
pavolreges