Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Krátkometrážní
  • Dobrodružný

Recenze (82)

plakát

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad) 

Bohužel ani po třetí epizodě stále pořádně nevím o co přesně v tomhle pořadu jde. Pravidla nejsou v celém pořadu stále nikde přesně vysvětlena a ano, ikdyž se je člověk nějakým způsobem asi dovtípí, opravdu to nepřidává člověku nic na tom, aby tuto věc chtěl sledovat nebo vůbec nedej bože dokoukat. Nevěřim, že existuje byť jenom jeden jedinej člověk, kterýho špatně zmapovaný osudy a příběhy danejch postav a podniků vůbec zajímají. Ano, rozumím tomu, že dělat pořad v prostředí, kde celá potenciální cílovka chce jen bizár a ničim jinym ji moc uspokojit nelze, je se snahou o trochu serioznější pořad poměrně těžký. To že týhle cílovce nandáte jakejsi nepřehlednej, nezajímavej a nudnej souboj restaurací (který by měli bejt jakože ty "nejlepší", ale člověk nemusí bejt uplně hloupej, aby si celou dobu uvědomoval, že ty opravdu "nejlepší" tohle fakt nemají zapotřebí), ty lidi úplně nepřesvědčíte. Tohle na mě bohužel z kontextu doby a okolností působí jako definitivní hřebíček do rakve Pohlreichova televizního působení a po už tolika kritizovanejch a divácky neúspěšnejch pořadech, tu je konečně jeden kterej je všechny zavře, stejně tak jako zájem televizních stanic o Pohlreicha, kterej sám při nejlepšim bude ještě pár let těžit slávu a popularitu z ustřížků bizardních situací z Ano, šéfe na Tiktoku, v horšim případě (pro něho, ne pro diváky) se po kompletním odvysílání tohohle pořadu po něm slehne zem.

plakát

Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) 

Po předchozích třech filmech, zas už o něco přijemnější podívaná. A ikdyž se tu neřeší záhada uplně v tom pravym slova smyslu, jak jsme zvyklý ze starších dílů, mám z toho celkem v poho pocit Jsou i lepší díly, ale furt je to asi lehkej nadprůměr..

plakát

Kosmopes a Turbokočka (2019) 

technologicky to sice neni žádnej pixar, ale ja se bavil a pohledat za posledni leta alespon trochu originalnější animák je fakt těžké, takže cenim!

plakát

Happy Halloween, Scooby-Doo! (2020) 

2* z lásky a úcty ke scooby filmům, bohužel ale stejně jako předchozí 2 filmy (13. duch a Návrat na zombie ostrov) byl tenhle díl fakt zoufalej a hraničil až s nedokoukatelností... Doufám, že timhle tu šilenou triologii uzavřeli a s oznámeným novym dílem "King Arthur's Court" se to vrátí tak kam má...

plakát

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál) 

|1. Série|: Od začátku do konce to byla total paráda. Nenudil sem se ani jedinou sekundou. Škoda akorát samotnýho závěru- ten sem fakt nepobral.. // 95%

plakát

NA HRANĚ / ŘEZNÍK (2015) (studentský film) 

Hodně sem přemejšlel jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, ale po delšim přejmešlení sem došel k nazoru ze na ty čtyři to opravdu neni. I když má film pasážema dobrej vizuál tak amaterian 3310 pasaže a fakt že film nenabízí jedinou informaci kterou by člověk nezjistil z uplně každýho SG rozohovoru to uplně degradujou na tu nejnižší možnou uroveň..

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015) 

Přijde mi že lidi co dávaj tomuhle filmu 4* nebo 5* uplně degradujou veškerou kvalitní filmovou tvorbu. Tohle je totální strašnost. Předvídatelný až na kost, žadnej nadprůměrně kvalitní příběh a vlastně nic co by tenhle film pasovalo tak vysoko jako ho pasuje jeho výdělečnost a návštěvnost v kinech. Holt je vidět že lidi sežerou všechno do čeho producenti narvou velkej rozpočet.

plakát

Ocelový muž (2008) 

Vizuál to má sice votřesnej, ale když to člověk bere celý s nadhledem tak se to sledovat celkem dá. //30%

plakát

Městečko Pines (2015) (seriál) 

|1. Série (Dokoukáno: 16. 11. 2015)|: Od začátku do konce naprosto dokonalé dílo, naplněné až po okraj naprosto nepředvídatelnými zvraty. Nedokážu si představit že by se do 10*45 minut dalo narvat víc děje než právě u W.P. Vlivem posledního dílu budu mít zase věc na dlouhosáhlé přemejšlení. // 95%