Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
55 fanoušků
/ 34 bodů
lestyna
Celestýna Brázdová
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Horor
Akční
Drama
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Kanada
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
True Blood: Pravá krev
(2008)
American Horror Story
(2011)
Scream Queens
(2015)
Městečko Pines
(2015)
Přátelé
(1994)
Průměrňákovi
(2009)
Simpsonovi
(1989)
Angel
(1999)
Sběratelé kostí
(2005)
Brutální Nikita
(1997)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
34 bodů
Fanklub
(55)
juta
topr harley
MiiRA
CarloRizzi
virus10
GigaPudding
Pítrs85
Earl_23
slatkac
Krissty
jurama525
jhr
peiton
Bane_Boss
animaxis
Kubrickon
Phietros
Steny94
Stasz
Aberforth
předchozí
1 - 20
další