Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Gladiátor II
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
dano9613
Daniel
Košice, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Věc
(1982)
Osvícení
(1980)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Fargo
(1996)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
V nitru Llewyna Davise
(2013)
Matrix
(1999)
Barry Lyndon
(1975)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
dajmon
xDeTeKToRx
martin55
davidsk
Jozef.Fabian
Dodo2719
dano9613