Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
10 fanoušků
/ 8 bodů
Venom81
Martin
Teplice, Ústecký kraj, Česko
Extrovert-Sangvinik
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Banshee
(2013)
Případy 1. oddělení
(2014)
Hannibal
(2013)
Akta X
(1993)
Cirkus Bukowsky
(2013)
Profesionálové
(1977)
Temný případ
(2014)
Avengers - Sjednocení
(2013)
Taboo
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(10)
Wacoslav1
Yoshitsune
Ellmariachi
Sylviiii
ZdenoLo
LordGrayDog
Mathew234
HomerStipe
hatari
ManOfPhoenix
csfd.cz