Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
vaska
Guillaume de Saint Preux
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dobrodružný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
USA
Československo
Francie
Velká Británie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Brazil
(1985)
Hostinec „U kamenného stolu“
(1948)
Dobyvatelé ztracené archy
(1981)
Marketa Lazarová
(1967)
Profesionál
(1981)
Černý Tulipán
(1964)
Gattaca
(1997)
Boj o oheň
(1981)
Bojovník
(1983)
Podraz
(1973)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
Pecival
JanChuj
miluha
Galenius