Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Horor
  • Krimi

Obsahy (6)

Droopy

Droopy (1993) (seriál)

Basetové Droopy a jeho syn Dripple, českým divákům známí z pořadu Klukoviny Toma a Jerryho, jsou detektivové řešící případy ve zlých ulicích velkého města.

The Mumbly Cartoon Show

The Mumbly Cartoon Show (1976) (seriál)

Tato show se zaměřuje na psího detektiva jménem Mumbly, známého ze seriálu Scoobyho hvězdná olympiáda, který je v tomto pořadu kladnou postavou, nosí trenčkot, jezdí starým rozbitým vozem a v krátkých epizodách řeší zločiny pomocí svých psích smyslů. Nelze si nevšimnout určité podobnosti s televizní detektivkou Columbo.

Amazing Stories: Book Two

Amazing Stories: Book Two (1992) (video kompilace)

Ve většině případů se lidé řídí rozumem a citem. Jsou ale věci mezi nebem a zemí, které není možné pochopit ani racionálně vysvětlit. Hrdinou prvního příběhu je student Peter, který se svou kamarádkou uvalí kletbu na zlého profesora literatury, ten je však poté ještě horší...Ve druhé povídce si rodina pořídí psa, ten však nedokáže zabránit vykradení jejich domu, a tak musí na převýchovu. Jenže se z něj stává zuřící bestie...

Amazing Stories: Book One

Amazing Stories: Book One (1992) (video kompilace)

Ve většině případů se lidé řídí rozumem a citem. Jsou ale věci mezi nebem a zemí, které není možné pochopit ani racionálně vysvětlit. První příběh situovaný do druhé světové války vypráví o tom, že zbožné přání a víra v dobrý konec mohou způsobit zázrak. Letec odsouzený k smrti kvůli poruše letadla dostane druhou šanci...Ve druhém příběhu se Danny DeVito přesvědčí, že krást z muzea magický prsten se nemusí vždy vyplatit...

Nová dobrodružství Scooby-Doo

Nová dobrodružství Scooby-Doo (1972) (seriál)

Scooby a jeho parta se opět vrací, tentokrát ovšem ve 40minutových dílech, ve kterých řeší různé záhady. V každém díle jim pomáhají speciální hosté (např. Batman a Robin, Addamsova rodina nebo Dick van Dyke).

Štěně jménem Scooby-doo

Štěně jménem Scooby-doo (1988) (seriál)

Tento seriál nás zavádí do Scoobyho dětství. Scooby a jeho parta už jako malé děti řeší záhady ve městě, kde vyrůstají.

Reklama