Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Obsahy (4)

Louis Cyr

Louis Cyr (2013)

Strhující životopisné drama mapuje třicetiletou životní cestu nejsilnějšího muže přelomu 19. a 20. století, který mimo jiných neuvěřitelných kousků dokázal udržet v každé ruce dva tažné okně, na zádech zvedl zátěž osmnácti dospělých mužů a jedním prstem zdvihl závaží o hmotnosti 240 kilogramů.

Pulling John

Pulling John (2009)

John Brzenk, armwrestlingová legenda, zvažuje, jestli má odejít do "důchodu" dříve, než mu někdo sebere titul nejsilnějšího armwrestlera poté, co již 25 let naprosto dominuje v tomto sportu. Mezitím si na něj brousí zuby Rus ukrajinského původu Alexey Voevoda, několikanásobný vítěž soutěže "Russian arm wrestling championships", a také Američan Travis Bagent, který je známý širokou škálou technik, masivní silou a explozivním stylem.

Jay Cutler All Access

Jay Cutler All Access (2009)

IFBB profesionál a v té době dvojnásobný Mr. Olympia vás zve k nahlédnutí své přípravy na kulturistický šampionát 2008. Poté, co přemohl legendárního Ronnie Colemana v roce 2006, následující rok titul obhájil v těsném souboji s Victorem Martinezem. Úřadující šampión, numero uno, Jay Cutler dře tvrději než kdykoliv předtím, aby svůj titul obhájil!

No Through Road

No Through Road (2008)

Je poklidný večer, fotograf Richard (James Helm) se vrací domů, usedá s vínem v ruce a začíná relaxovat. Tato pohoda je však záhy narušena zděšenou ženou, která se rozhodla v jeho domě ukrýt, a kterou Richard nalézá u sebe v šatníku. Mluví tato žena pravdu, je paranoidní nebo je její vpád do Richardova života pokus o něco jiného? Než se to však Richard dozví, začne surový boj o záchranu jeho domova, života a podstatu lidskosti…

Reklama