Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Horor
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Krátkometrážní

Recenze (849)

plakát

The Witch in the Window (2018) 

Jamamba asi nadosmrti zůstane nejlepším hororem s čarodějnicí všech dob. A to to byla ponurá pohádka s Trávníčkem, která mě ale na rozdíl od ostatních "hororů s čarodějnicí" dokázala vyděsit k smrti. Tahle čarodějnice mě dokázala málem uspat.

plakát

Halloween (2018) 

Bylo super vidět vrátit se Michaela v plné, krvavé parádě !

plakát

Mara (2018) 

Jak se Vám po filmu spalo? :-)

plakát

Léto 84 (2018) 

Naprosto vynikající od herců, přes hudbu až po kameru. Skvělá ukázka dětské bezmoci, aneb co může 15ti letý kluk udělat, když mu nikdo nevěří, že soused je, dle všeho, sériový vrah? A co udělá soused, pokud skutečně tím sériovým vrahem je? Mrazivá atmosférická pecka a spolu s Děsivým dědictvím pro mě horor roku.

plakát

Mandy - Kult pomsty (2018) odpad!

Něco tak příšernýho jsem hodně dlouho neviděl, dokoukat to bylo čiré utrpení.

plakát

The Domestics (2018) 

Sonoja Mizuno jako mlčenlivá sniperka neměla chybu.

plakát

Sweet Home (2015) 

Ať si říká kdo chce, co chce, já se bavil a jestli tohle je, dle místních komentů, slabej home invasion, tak nechci vědět co mi udělá s tepovou frekvencí nějakej silnej :-) Čistič neměl chybu a jeho naháněčka s hlavní hrdinkou byla solidně psycho. Výborná hudba a práce s kamerou to vystřelily na jasných 5*

plakát

Bodom (2016) 

Severské horory mám rád, zvláště když se odehrávají v lese. Napínavé to moc nebylo, ale za hezký zvrat a pohodové herecké obsazení si to rozhodně tři hvězdy zaslouží.

plakát

The Heretics (2017) 

Příjemné překvapení, čekal jsem mnohem horší snímek. Hlavní herecké trio dotáhlo film ke čtvrté hvězdě.

plakát

The Hollow Child (2017) 

Extrémně podhodnocený horor z Kanady, kterému s radostí jednu hvězdu nadsadím. Sympatické herecké obsazení, krásný les a opět důkaz, že malé holčičky umí pořádně děsit. Tleskám výkonu Hannah Cheramy, která ďábelskou Olivii zahrála dokonale.