Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
miro_slav
miro_slav priroda
Žilina, Žilinský, Slovensko
V zásade nepozerám filmy
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Sci-Fi
Dokumentární
Drama
Akční
film
seriál
TV film
studentský…
pořad
USA
Francie
Velká Británie
Itálie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Tři veteráni
(1983)
Stalker
(1979)
Solaris
(1972)
The Appointment
(1969)
Zardoz
(1974)
Nádherná Zelená
(1996)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Blade Runner
(1982)
Duna
(1984)
THX 1138
(1971)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
HypyK