Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Výjimečný stav
- Plzeň
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
2 fanoušci
/ 2 body
regimanik
Trenčín, Trenčiansky, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Dokumentární
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Predátor
(1987)
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Terminátor
(1984)
Čelisti
(1975)
Planeta opic
(1968)
Nemilosrdná spravedlnost
(1991)
Nico - víc než zákon
(1988)
Šílený Max: Bojovník silnic
(1981)
Smrtonosná past 3
(1995)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
nardzin
chupavidaa