Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
disgalouie
Lukáš Balint
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Dokumentární
Krimi
Akční
film
seriál
TV film
pořad
koncert
Česko
Československo
USA
Francie
Velká Británie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Byli jednou dva písaři
(1972)
Podfukáři
(2004)
Návštěvníci
(1983)
Vesmír Stephena Hawkinga
(1997)
Trabantem Jižní Amerikou
(2014)
Dobrodružství kriminalistiky
(1989)
Cosmos
(1980)
Most
(2011)
Černobyl
(2019)
Bylo nás pět
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel