Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Vetřelec: Romulus
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
zalufi
Filip Černý
Teplice, Ústecký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Horor
Sci-Fi
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Deadpool
(2016)
X-Men: Budoucí minulost
(2014)
Silent Hill
(2006)
Návrat do Silent Hill 3D
(2012)
Pot a krev
(2013)
Taxi
(1998)
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
Jurský park
(1993)
Generation Iron
(2013)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno